Üldmenüü
Facebook
Õpiobjektide menüü
UUS PLAAT: Akordioniklubi – Mentoniere*

UUS PLAAT: Akordioniklubi – Mentoniere*

Ilusat kevadet!

Akordioniklubil on hea meel teatada, et nelja eesti akordionisti koostöös on valminud kogumik, mis sisaldab värsket akordionirepertuaari.

Akordioniklubi – Mentoniere*

Plaadi nimi „Mentoniere“ tähendab itaalia keeles lõuaregistrit, mis peaks igale kogenumale akordionistile tuttav olema. Register on nupp, millega akordioni kõla muudetakse. Tavaliselt vahetatakse registrit sõrmedega, kuid meisterlikumatel pillidel on eraldi lõuaregistrid kiiretes lugudes lõua abil kõla muutmiseks.
Plaadil mängivad neli omanäolist eesti akordionisti – Jaak Lutsoja, Maimu Jõgeda, Kulno Malva ja Erik Nisu. Nad jagavad arvamust, et akordion pole lihtsalt instrument, vaid eelkõige väljendusvahend, mis sobib iga muusikastiili mängimiseks. Akordioniklubi esimese plaadi peale on ühte seotud muusika, mis sobib ideaalselt kuulamiseks nii koju kui ka kohvikusse. Plaadi märksõnadena jäävad kõlama professionaalsus, maitsekus ja eriilmelisus.
Akordioniklubi eesmärgiks on tutvustada uuemat eesti akordionimuusikat. Lisaks on paljude lugude noodid olemas ka Akordioniklubi kodulehel, kus on neid võimalik nii kuulata kui kaasa mängida.
Loodame, et leiate akordionimuusikast mõnusa kaaslase igaks elujuhtumiks!

Hind: 11 EUR / tk (koos postikuluga)

Hind: 24 EUR / 3 tk (koos postikuluga)

 

Info: info@akordioniklubi.ee / GSM: +372 5818 2815

Tellimine: SIIT!

 

Kuula muusikalist ülevaadet:


Tervitades ja tänades

Akordioniklubi

Plaadi kujundus: Maris Nisu

Plaadi foto: Kaisa Sakarias

Mastering: Silver Lepaste (www.clockwork.ee)

Tootja: Baltic Disc AS